Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Drużyna:

Oficjalnie Złoty Lis istnieje od września 2008 roku, ale poszczególni członkowie mają dużo większe doświadczenie odtwórcze. Zajmujemy się głównie rzemiosłem oraz łucznictwem. Nie prowadzimy treningów broni białej. Chętnie wymieniamy się doświadczeniem oraz uczymy się od siebie nawzajem. Kierujemy się zasadą (ważne dla nowych członków) - zawsze każdy zakup należy omówić we wspólnym gronie, niż potem żałować nieprzemyślanej decyzji. Jak to w życiu bywa, lepiej uczyć się na cudzych błędach.

Drużyna podzielona jest na dwie sekcje: słowiańską i wikińską. Nad całością czuwa Rada Drużyny, która składa się z dwóch członków- opiekunów poszczególnych sekcji (Żytomira i Odna).
Rada ma decydujący głos w podejmowaniu decyzji (demokracja występuje jedynie w fazie wstępnego omawiania projektów).

Żytomira zajmuje się sekcją słowiańską- do niej należy kierować zgłoszenia, jeśli słowiańska natura jest w tobie silna i pragniesz zgłębiać przeszłość swych przodków. Gdy umiłowanie wolności, niezależności oraz żądza przygód kierują Twymi krokami- niezawodny to znak, że Wikingiem pisane ci zostać. Opiekunem sekcji wikińskiej jest Odna Vikingsdother i z nią kontakt należy nawiązać.

Do jednych z pierwszych osiągnięć, możemy zaliczyć wygraną patelnię, w konkursie kulinarnym, który odbył się w Drohiczynie. Nagrodzona potrawa to Biała Zupa z rzepy, wykonana na bazie przepisu irlandzkiego z 15 wieku, a dopracowanie zwycięskiej receptury zawdzięczmy Odnie.