Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rada:

Żytomira - Słowianka

Żytnia, baba wyborowa. Wiedźmi, szyje z łuku i igłą. Z iście słowiańską fantazją organizuje wyprawy kupieckie dla całej gromady, sama aż na deleki wschód się zapuszczając. Zielem leczniczym nie raz życie ratuje, zwłaszcza na dzień drugi gdy słońce za mocno świeci, a myszy za głośno tupią.

Odna Vikingsdother - Wiking

Nadobna przywódczyni sekcji wikińskiej. Rządzi się, pomiata ludem wszem i wobec i wygrywa konkursy kulinarne swymi rzepnymi specjałami. Tka, haftuje i bimbruje ku uciesze ludu pomiatanego. Mydło zacne robi do ablucji wszystkich zapędzając.

Drużynnicy:

Lundvarr - Wiking

Norweski łucznik. Rodzynek drużynny a robotny za dziesieciu chłopa. Pomiędzy kontemplowaniem swych japońskich korzeni pędzi trunki magiczne.

Wolni:

Sigrun - Wiking/Słowianka

Sigrun, o duszy rozdartej pomiędzy wikińską swobodą a słowiańską fantazją, wyprawiła się tam gdzie słońce wschodzi i tyleśmy jej widzieli ... do czasu. Tęsknota za ojczystą ziemią sprowadziła ją z porotem do kraju przodków. Do szycia nie ma zapału, Odnie zupy psowa, ale jakieś ukryte talenta mieć musi, bo wszyscy ją kochamy.

Niewolnicy:

Hrafnhilda - Wiking

Wierna niewolnica Odny niewiadomego rodowodu. Wynalazczyni krajkosutry uprawianej najchętniej w drakarach dojazdowych. Niepokoi wszystkich pogodą ducha a głosem swym (nie mylić ze śpiewem) burzy kościoły.